Witryna hayne.pl zawiera materiały o wyrobach medycznych przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów

/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

#Multisztuki HAYNE

Multisztuki HAYNE

Wprowadzamy Multisztuki!

Poznaj specjalny program skierowany do klientów biznesowych. HAYNE Polska w ramach oferty Multisztuki, oferuje wyjątkowe korzyści dla salonów optycznych, warsztatów i szlifireni okularowych. Jeśli prowadzisz działalność związana z branżą optyczną, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Multisztuki – więcej zamawiasz, więcej zyskujesz! Zamów ulubione etui, ściereczki do czyszczenia, sznureczki i łańcuszki do okularów lub przylepce do szlifowania soczewek okularowych – i skorzystaj z trzech korzystnych progów rabatowych. Im większe zamówienie – tym większe oszczędności dla Twojej firmy.


#Multisztuki HAYNE – progi rabatowe

ETUI NA OKULARY

od 50 szt. – rabat 7%

od 100 szt. – rabat 10%

od 200 szt. – rabat 15%

ŚCIERECZKI DO OKULARÓW

od 3 op. – rabat 10%

od 5 op. – rabat 15%

od 10 op. – rabat 20%

ŁAŃCUSZKI DO OKULARÓW

od 10 szt. – rabat 10%

od 20 szt. – rabat 15%

od 50 szt. – rabat 20%

PRZYLEPCE DO SZLIFOWANIA

od 3 op. – rabat 10%

od 5 op. – rabat 15%

od 10 op. – rabat 20%

HAYNE TISSUES

od 20 op. – rabat 8%

od 50 op. – rabat 12%

od 100 op. – rabat 17%


Specjalna oferta skrojona na miarę potrzeb. W ramach promocji Multisztuki, HAYNE Polska umożliwia wygodne miksowanie modeli i kolorów wśród artykułów objętych promocją. Teraz możesz w elastyczny sposób dostosować zamówienie do indywidualnych preferencji.

Program Multisztuki to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria okularowe w atrakcyjnej cenie. Nie tylko zadbasz o swoje własne potrzeby biznesowe, ale również zyskasz możliwość zaoferowania swoim klientom wysokiej jakości produktów w różnorodnych wariantach.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z promocji Multisztuki w HAYNE Polska i ciesz się korzyściami, jakie niesie dla Twojej firmy. Oszczędzaj na zakupach, miksuj modele i kolory, a jednocześnie zapewnij swoim klientom produkty, które spełnią ich oczekiwania. To idealna oferta dla klientów biznesowych, którzy pragną zwiększyć swoją konkurencyjność i zadowolenie klientów.

Promocja #Multisztuki nie łączy się z innymi promocjami.


© Hayne Polska Sp. z o.o. All Right Reserved.
e-commerce platform by
/
Wybierz język:
Wybierz walutę: