Witryna hayne.pl zawiera materiały o wyrobach medycznych przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów

/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

O HAYNE

HAYNE Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją kompleksowych rozwiązań do warsztatów i salonów optycznych oraz gabinetów okulistycznych. Marka HAYNE to sklep internetowy dla branży optycznej w Polsce i za granicą, najwyższej jakości obsługa klienta, sieć przedstawicieli handlowych, doradztwo i fachowy serwis, a także linia produktów HAYNE Original i HAYNE SÉLECT.

Od 2007 roku HAYNE współpracuje w ramach kontraktów B2B z firmami z branży optycznej i dostarcza najwyższej jakości sprzęt i akcesoria do gabinetów okulistycznych, salonów optycznych, szlifierni soczewek okularowych, laboratoriów optycznych, producentów opraw okularowych i innych podmiotów gospodarczych w Polsce i za granicą. Według raportu BCMM w 2022 roku – najwięcej optyków w Polsce korzysta z dostaw od HAYNE, utrzymując pozycję lidera rynku optycznego od 2016 roku.

Oferta hayne.pl to blisko 5 000 produktów: najnowocześniejszy sprzęt do badania wzroku, refrakcji i terapii widzenia, urządzenia i przybory do pracy w warsztacie optycznym, części opraw okularowych i akcesoria do obróbki soczewek, a także wyposażenie salonu optycznego od A do Z.

W portfolio firmy znajdują się marki: Bernell, 3M Optical, POTEC i Heine. W ofercie sklepu internetowego hayne.pl znajdują się artykuły uznanych producentów m.in.: PlenOptika, Medinstrus, Frey&Winkler, Oculus, Top Vision Group, Riester, Pull-up Case, Progear, GFC a także sukcesywnie poszerzany asortyment akcesoriów i urządzeń sygnowany marką własną – HAYNE Original i HAYNE SÉLECT. HAYNE to także doradztwo, szkolenia, fachowy montaż i sprzęt zastępczy oraz opieka posprzedażowa na najwyższym poziomie.

Sprawdź, dlaczego zaufało nam blisko 10 000 firm w Polsce i za granicą


URZĄDZENIA – Pełne wyposażenie gabinetu, salonu i warsztatu. Znane marki i sprawdzone produkty oraz innowacyjne rozwiązania dla branży optycznej.

RATY NA WSZYSTKO – Innowacyjny sposób finansowania zakupów – bez udziału banku i dodatkowych opłat. Sprzęt diagnostyczny, urządzenia do pracy i akcesoria dostępne w ramach korzystnych rat 0%!

SERWIS I GWARANCJA – Zespół wykwalifikowanych serwisantów zapewnienia najwyższą jakość pracy urządzeń zamówionych w HAYNE. Pełen serwis, sprzęt zastępczy oraz możliwość wydłużenia gwarancji.

SZKOLENIA – Szkolenie dla optyków w ramach Akademii HAYNE to stacjonarne kursy i warsztaty praktyczne przygotowane z myślą o potrzebach osób pracujących w branży optycznej.

OBSŁUGA KLIENTA – Profesjonalne doradztwo i szybka realizacja zamówień. Nasz zespół codziennie dba, doradza i organizuje pracę, by spełnić oczekiwania Naszych Klientów i zapewnić sprawną wysyłkę towaru.© Hayne Polska Sp. z o.o. All Right Reserved.
e-commerce platform by
/
Wybierz język:
Wybierz walutę: