Witryna hayne.pl zawiera materiały o wyrobach medycznych przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów

/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

Nowa strona HAYNE

Nowa strona HAYNE

Szanowni Klienci,

przedstawiamy Wam naszą nową platformę hayne.pl – najnowocześniejszy sklep internetowy b2b dla branży optycznej w Polsce. Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy intensywnie, aby zaprojektować i stworzyć stronę, która będzie jeszcze bardziej intuicyjna, funkcjonalna i atrakcyjna dla naszych użytkowników. Znajdziecie wiele nowości i ulepszeń, które pomogą Wam łatwiej i szybciej znaleźć to, czego szukacie.

  Teraz hayne.pl to:
 • Nowoczesny design – cała witryna została odświeżona pod kątem wizualnym, aby była bardziej nowoczesna i przyjazna dla oka.
 • Łatwiejsza nawigacja – menu zostało zoptymalizowane, aby umożliwić łatwiejsze poruszanie się po stronie i szybsze odnajdywanie potrzebnych informacji i artykułów.
 • Responsywność – nasza nowa strona jest w pełni responsywna, co oznacza, że bez problemu będzie wyświetlać się na różnych urządzeniach – od komputerów stacjonarnych przez laptopy, po tablety i smartfony.
 • Wyszukiwanie – ulepszyliśmy system wyszukiwania, dzięki czemu potrzebne produkty (a także artykuły podobne, inne warianty kolorystyczne i części zamienne) znajdziecie jeszcze szybciej i łatwiej.

Nowa strona HAYNE – jak się zalogować?

  Mam już konto na hayne.pl i w nowym sklepie loguję się po raz pierwszy
 1. Kliknij “Zaloguj się”
 2. Użyj opcji przypomnienia hasła i postępuj według opisanych kolejno kroków (hasło używane wcześniej, nie będzie działało)

  Mam już konto na hayne.pl i w nowym sklepie loguję się po raz kolejny
 1. Kliknij „Zaloguj się”
 2. Wpisz adres e-mail oraz hasło

  Nie mam jeszcze konta na hayne.pl
 1. Kliknij „Zarejestruj się”
 2. Wpisz NIP (numer musi być wpisany ciągiem znaków – bez kresek i bez spacji) i kliknij „Pobierz dane z GUS
 3. Wypełnij pozostałe pola i kliknij „Wyślij zgłoszenie”
 4. Gdy wprowadzone dane zostały przesłane do Administratora Platformy w celu weryfikacji i aktywacji klienta, czekaj na wiadomość od HAYNE. Wyślemy ją na adres e-mail podany w zgłoszeniu.


Potrzebujesz pomocy w zalogowaniu się lub w rejestracji? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: +48 61 841 02 05Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza nowa strona i że stanie się ona pomocna w codziennych obowiązkach. Będziemy ją stale ulepszać i rozwijać, aby zapewnić Wam jak najlepsze doświadczenia.

Wszelkie sugestie lub uwagi na temat naszej nowej strony prosimy o przesłanie na adres e-mail: marketing@hayne.pl. Chętnie wysłuchamy Waszych głosów i opinii.

Życzymy miłego korzystania z naszej nowej platformy internetowej hayne.pl!


© Hayne Polska Sp. z o.o. All Right Reserved.
e-commerce platform by
/
Wybierz język:
Wybierz walutę: