Witryna hayne.pl zawiera materiały o wyrobach medycznych przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów

/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące firmy, sklepu internetowego oraz oferty HAYNE.

JAK SIĘ ZALOGOWAĆ DO HAYNE.PL?


Pełną informację o scenariuszach logowania znajdziesz tutaj.

CO TO JEST HAYNE?


Hayne Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to dystrybutor i producent urządzeń i akcesoriów dla branży optycznej. Firma prowadzi sprzedaż hurtową, dostarczając sprzęt do szlifierni okularowych, warsztatów i salonów optycznych oraz gabinetów okulistycznych.

Marka HAYNE to największy w Polsce sklep internetowy dla branży optycznej, sieć przedstawicieli handlowych i doradców klienta, indywidualna oferta szkoleniowa, doradztwo i fachowy serwis, a także stale wzbogacana linia produktów HAYNE Original.

Siedziba HAYNE mieści się w Poznaniu. Firma posiada własny magazyn a także pierwszy w Polsce SHOWROOM, w którym prezentowane są najnowsze urządzenia i rozwiązania przestrzenne w gabinecie okulistycznym, sprzęt do warsztatu optyka oraz artykuły handlowe i ekspozycja salonu optycznego.

ZAKUPY ONLINE NA HAYNE.PL


Co znajduje się w ofercie HAYNE?

Sklep hayne.pl to ponad 4 000 produktów spod znaku “Technologii dla Optyki”. W ofercie znajduje się dostępny od ręki, fabrycznie nowy sprzęt do kompleksowego badania wzroku, unity okulistyczne, narzędzia warsztatowe, płyny do czyszczenia okularów, części opraw oraz galanteria okularowa.

Kto może skorzystać z oferty HAYNE?

Z oferty HAYNE może skorzystać każdy podmiot gospodarczy o nadanym numerze NIP wpisie w KRS potwierdzającym działalność w branży optycznej lub zarejestrowaną działalność – w przypadku sprzedaży poza Polską.

Dlaczego nie widzę cen na hayne.pl?

Ceny produktów widoczne są po zalogowaniu na konto.
Ceny nie są widoczne dla klientów indywidualnych.
Ceny na hayne.pl – są cenami netto.

Jakie są metody płatności na hayne.pl?

Na hayne.pl zapłacisz wygodnym przelewem internetowym lub za pomocą płatności za pobraniem. Więcej informacji www.hayne.pl/metody-platnosci

Ile kosztuje dostawa z hayne.pl?

Koszt dostawy zamówienia, niezależnie od wartości, wynosi 6,95 PLN netto. Koszt dostawy zamówienia z opcją płatności przy odbiorze wynosi 14,95 PLN netto.

Jak mogę dokonać zwrotu i reklamacji towarów kupionych na hayne.pl?

Aby dokonać zwrotu lub reklamacji należy wydrukować oraz dołączyć do przesyłki odpowiedni formularz. Więcej informacji www.hayne.pl/zwroty

MARKA HAYNE ORIGINAL


Co to jest HAYNE MIST Anti-Fog Lens Cleaner?

HAYNE MIST to rekomendowany przez optyków, najskuteczniejszy na rynku płyn przeciw zaparowaniu soczewek okularowych. Chroni okulary przed parowaniem, a dodatkowo zabezpiecza je przed zabrudzeniem. HAYNE MIST Anti-fog Lens Cleaner może być stosowany do okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, gogli narciarskich i pływackich oraz szyb i wizjerów kasków.

Jak używać płynu do czyszczenia okularów HAYNE Lens Cleaner?

Sprawdzony i wydajny płyn do czyszczenia okularów HAYNE Lens Cleaner można stosować w każdych warunkach, do wszystkich rodzajów soczewek okularowych (progresywnych, polaryzacyjnych, fotochromowych, z filtrem światła niebieskiego itd.). Wystarczy spryskać płynem z obu stron soczewki okularowe i delikatnie wytrzeć je ściereczką z mikrofibry. W razie potrzeby – powtórzyć.

Nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie?

Skontaktuj się z nami


© Hayne Polska Sp. z o.o. All Right Reserved.
e-commerce platform by
/
Wybierz język:
Wybierz walutę: