Nowość! Progear Dash 2, oprawa matowy biały / soczewka niebieski mirror

Progear Dash 2, oprawa matowy biały / soczewka niebieski mirror

PROGEAR

S1282.3

stawka VAT: 23%

Nowość!

Progear Dash2 – Zaprojektowane na osiąganie sukcesów

Więcej szczegółów

Ceny widoczne po zalogowaniu:
Progear Dash2 – Zaprojektowane na osiąganie sukcesów
 
Okulary sportowe Progear Dash 2 to uniwer­salne rozwiązanie dla ludzi żyjących aktywnie, niezależnie od indywidualnych predyspozycji czy budowy anatomicznej ciała. Wyposażone w ruchomy zausznik z zawiasem sprężyno­wym, dzięki czemu umożliwiają idealne do­pasowanie i stabilne mocowanie na głowie. Dodatkowo, rotacja przedniej tarczy w zakresie 16° daje idealną możliwość korzystania z okula­rów pod odpowiednim kątem, w zależności od wykonywanej czynności np. w biegu patrzy się przed siebie, ale także pod nogi – odpowiednia regulacja oprawy rozwiązuje problem. Okulary Progear Dash 2 zapewniają maksymalną przej­rzystość widzenia centralnego i peryferyjne­go, a możliwość zastosowania wewnętrznej wkładki clip-on lub adaptera z soczewkami okularowymi o indywidualnych mocach, czyni okulary sportowe Progear Dash 2 wyjątkowo ciekawą propozycją.
Aluminiowy adapter, umożliwiający łatwe wstawienie  soczewek.
Wkładka mocowana na klips. Wykonana ze stali nierdzewne powleczonej nylonem, dzięki czemu nie rysuje powierzchni soczewek. Umożliwia proste zamontowanie soczewek korekcyjnych. 


Progear Dash 2 to:
  • Najpopularniejszy model wśród biegaczy
  • Możliwość zastosowania wewnętrznej wkładki clip-on lub adaptera z soczewkami okularowymi o indywidualnych mocach
  • Szeroki zakres mocy korekcyjnej
  • Maksymalna przejrzystość widzenia centralnego i peryferyjnego
  • Ultralekkie (waga: tylko 28,5 g)
Jak wygląda montaż soczewek z mocą?

Akceptuj

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.