5 lat gwarancji

Opcja długoterminowej gwarancji na sprzęt medyczny to poczucie bezpieczeństwa, pewność stabilnego pomiaru i podwyższony komfort użytkowania. Wybierając markę MEDIZS z 5-letnią gwarancją od początku czujesz się pewnie, bo masz wsparcie w każdej sytuacji. Dajemy słowo: przy zakupie dowolnego urządzenia marki MEDIZS 5 lat gwarancji w pakiecie! 

Bezpłatny serwis

Wiemy, że wyposażenie gabinetu to długofalowa inwestycja. Dlatego kładziemy duży nacisk na wsparcie i opiekę posprzedażową. Teraz kupując dowolne urządzenia marki MEDIZS oprócz 5-letniej gwarancji otrzymujesz również bezpłatny serwis. Usługi tj. kontrolny przegląd stanu urządzenia, czyszczenie optyki, czujników pomiarowych lub innych elementów, drobne naprawy czy wykonanie kompleksowej kalibracji pomiarów raz w roku zupełnie za darmo to nasz standard!  

Raty 0%

Dodatkowo przypominamy, o możliwości zakupu urządzeń marki MEDIZS na raty. Atrakcyjne finansowanie, niska wpłata własna i brak dodatkowych kosztów to podstawa naszej oferty ratalnej. Więcej szczegóły na temat systemu sprzedaży w ratach 0% można znaleźć w zakładce „Raty na wszystko”.

 

O marce MEDIZS

Firma MEDIZS rozpoczęła działalność w 2010 r. stawiając sobie za cel stworzenie serii urządzeń okulistycznych przyjaznych użytkownikowi, które jakością i wysokiej klasy rozwiązaniami technologicznymi zdobędą międzynarodowe rynki i uznanie. 

Dzięki uruchomieniu zaawansowanego centrum R&D (rozwojowo-badawczego) i współpracy zespołu doświadczonych specjalistów powstały pierwsze urządzenia: autorefraktokeratometr RK-11 oraz projektor CP-11, zalążek precyzyjnej, stabilnej i pomysłowej serii SMART. Obecnie firma MEDIZS prężnie działa w 15 państwach, w tym w USA, umożliwiając wielu osobom korzystanie ze swoich nowatorskich rozwiązań wspieranych nowoczesnymi technologiami.