Topograf Shin Nippon CT-1000

Shin-Nippon CT-1000

Shin-Nippon

5101

Tax rate: 8%

New

Nowy system topografii firmy Shin-Nippon sprawia, że dopasowywanie soczewek kontaktowych staje się szybsze i dokładniejsze. Nie ma potrzeby zakładania dużej ilości soczewek testowych. Dzięki temu badanie jest efektywniejsze a dla Klientów znacznie przyjemniejsze. Można śledzić obraz topografii na ekranie komputera i w prosty sposób włączyć pomiar. W jednej sekundzie otrzymuje się wysokojakościowy obraz rogówki, na którym rozpoznać można promienie, spłaszczenia, a także zmiany jak np. Keratokonus (wada budowy oka – stożek rogówki) i inne. Wybrane soczewki kontaktowe można ocenić za pomocą natychmiast obliczonych fluoobrazów. Przez zmianę parametrów można perfekcyjnie dopasować geometrię tylnej powierzchni do oka pacjenta, nawet z wyliczonym ruchem KL na oku. Dane soczewek kontaktowych nie są zawarte w zakresie dostawy. Można je sporządzić samodzielnie za pomocą dodatkowego oprogramowania i aktualizować w każdej chwili.


 

More details

Ceny widoczne po zalogowaniu:
Nowy system topografii firmy Shin-Nippon sprawia, że dopasowywanie soczewek kontaktowych staje się szybsze i dokładniejsze. Nie ma potrzeby zakładania dużej ilości soczewek testowych.

Dzięki temu badanie jest efektywniejsze a dla Klientów znacznie przyjemniejsze. Można śledzić obraz topografii na ekranie komputera i w prosty sposób włączyć pomiar. W jednej sekundzie otrzymuje się wysokojakościowy obraz rogówki, na którym rozpoznać można promienie, spłaszczenia, a także zmiany jak np. Keratokonus (wada budowy oka – stożek rogówki) i inne.

Wybrane soczewki kontaktowe można ocenić za pomocą natychmiast obliczonych fluoobrazów. Przez zmianę parametrów można perfekcyjnie dopasować geometrię tylnej powierzchni do oka pacjenta, nawet z wyliczonym ruchem KL na oku.

Dane soczewek kontaktowych nie są zawarte w zakresie dostawy. Można je sporządzić samodzielnie za pomocą dodatkowego oprogramowania i aktualizować w każdej chwili.

Dane techniczne:
  • Zakres pomiarowy: ok. 10,6 mm
  • Rodzaj pomiaru: (krążki) Placido z 20 pierścieniami
  • Ekran centrujący: LCD
  • Minimalne wymagania: Windows 98 lub nowszy
  • Procesor: 1GHz, 1x USB 2,0, 1x port równoległy
  • Dostawa: urządzenie pomiarowe z prowadnicami, transformatorem, podpórką na czoło i kablami jak również oprogramowaniem do dopasowywania soczewek kontaktowych
  • Wymiary (SxWxG): 320 x 460 x 330 mm
     
Category Lampy szczeliinowe
Accept

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.