Filtr X-KROSS Running Brown Mirror

X-KROSS Running Brown Mirror

Sziols

S005.300

Tax rate: 23%

New

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

More details

Ceny widoczne po zalogowaniu:

Filtr X-KROSS Running Brown Mirror

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu.  Zaawansowana konstrukcja to nie tylko odpowiednia cyrkulacja powietrza, ale też właściwa ochrona przed odblaskami. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. 

Najwyższy kontrast połączony z silną ochroną przed odblaskami. Idealny do użytkowania w mocnym słońcu. 

Ochrona przed promieniami słonecznymi Ochrona przed promieniami słonecznymi Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem 
Zmieniające się warunki oświetlenia  Zmieniające się warunki oświetlenia  
Material polycarbonate
Light Absorption 15-25%
Accept

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.