DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO WYBRAŁO NAS JUŻ PONAD 1600 FIRM Z CAŁEJ POLSKI!

Serdecznie witamy na stronie firmy optycznej HAYNE Polska Sp. z o.o. Jesteśmy przekonani, że oddajemy w Państwa ręce prawdopodobnie najlepszy sklep internetowy dla branży optycznej w Polsce. Od 2007 roku z sukcesami współpracujemy i dostarczamy towar do salonów optycznych, szlifierni soczewek okularowych, laboratoriów optycznych, producentów opraw okularowych i innych podmiotów gospodarczych związanych z branżą optyczną, w Polsce i zagranicą.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem niemieckiej firmy Deutsche Augenoptik AG. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ponad 4 tysięcy produktów niezbędnych w codziennej pracy salonu oraz warsztatu optycznego. Posiadamy jedną z najbogatszych ofert asortymentu optyczno-okulistycznego, jaka stale jest poszerzana. Znajdą tu Państwo wysokiej klasy urządzenia takich firm jak: MEDIZS, Charops, Shin-Nippon, Heine, GFC oraz produkty uznanych producentów m.in.: COIL, Frey & Winkler, BPI i innych. W stałej sprzedaży posiadamy także sukcesywnie poszerzany asortyment popularnych urządzeń sygnowany marką własną – HAYNE Original.

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy 3M, mogliśmy stworzyć dla Państwa specjalną ofertę 3M OPTICAL zawierającą m.in.: przylepce do szlifowania soczewek okularowych, folie pryzmatyczne, segmentowe i soczewkowe oraz opatrunki okulistyczne dla dzieci – Opticlude i specjalistyczne okulary ochronne BHP.

W 2011 roku do naszej oferty wprowadziliśmy profesjonalne okulary sportowe niemieckiej marki SZIOLS: okulary Indoor i system X-Kross oraz okulary do pływania AQUAVIZ i AQUAVIZ PRO z wkładką korekcyjną Rx. Inspirując się branżowymi nowinkami i Państwa sugestiami, rozpoczęliśmy dystrybucję holenderskich rozwiązań do zabudowy / prezencji opraw okularowych firmy Top Vision Group i lekkich, wygodnych w transporcie ekspozytorów na oprawy okularowe marki PULL UP Case prosto z Niemiec. Od 2014 roku wraz z polskim wydawnictwem, rozwijamy nową markę produktów handlowych dedykowanych dzieciom pod marką Oculino.

Jesteśmy przekonani, że w naszej szerokiej i zróżnicowanej ofercie znajdą Państwo odpowiedni asortyment. A fachowa obsługa zespołu sprzedażowego, szybka realizacja dostaw i możliwość skorzystania z różnych form atrakcyjnego finasowania zakupów w systemie ratalnym, sprawą że zostaną Państwo z nami na długo.

PROFESJONALNY I SZYBKI KONTAKT

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo, szybka realizacja zamówień. Nasz zespół codziennie dba, doradza i organizuje pracę, by spełnić oczekiwania polskich Optyków i zapewnić sprawną wysyłkę towaru.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Bogata i zróżnicowana oferta handlowa gwarantem sprawdzonej jakość produktów. Współpracujemy z liderami branży optycznej, zagranicznymi dostawcami, dbamy o jakość naszego asortymentu.

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Znane marki, popularne produkty, innowacyjne rozwiązania. Nieustannie poszukujemy nowości, śledzimy trendy i najnowsze technologie, dbamy o rozwój oferty, dlatego często ją wzbogacamy


Accept

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.