Hayne Mist Anti-Fog Lens Cleaner okulary do nurkowania nie parują


Jak zapobiegać osadzaniu się pary na soczewkach okularowych? Co zrobić, żeby okulary nie parowały: w maseczce, w goglach ochronnych lub okularach sportowych? Jaki jest skuteczny sposób na okulary bez pary? 


Przedstawiamy HAYNE Mist Anti-Fog Lens Cleaner – najskuteczniejszy płyn przeciw parowaniu okularów. Teraz HAYNE Mist jest dostępny od ręki w najlepszych salonach optycznych w całej Polsce!
Wypróbuj go i Ty!


Dlaczego mam zaparowane okulary?

Problem osadzania się pary na okularach wynika z nagłej różnicy temperatur, wysokiej wilgotności lub mieszanki obu tych czynników. Jeśli wchodzisz do miejsca, w którym temperatura jest znacznie wyższa od tej na zewnątrz (np. do domu czy auta) lub przechodzisz do pomieszczenia, w którym wilgotność powietrza jest znacznie wyższa (np. do łazienki) - soczewki zaparują. Mgiełka na okularach pojawia się również, gdy na Twoje soczewki działa para z gorącego napoju, posiłku, piekarnika czy zmywarki.

Zaparowane okulary podczas noszenia maseczki na twarzy to kolejny kłopot, z którym stykają się okularnicy. W czasie obowiązkowego noszenia maseczek ochronnych: w pracy, w sklepie czy miejscach publicznych wszystkie osoby noszące okulary doświadczyły problemu, który dotyczy na co dzień chirurgów, stomatologów, czy osoby pracujące przy taśmach produkcyjnych.

Dlaczego okulary pod maseczką są zaparowane? Wydychane przez nos i usta ciepłe i wilgotne powietrze jest blokowane przez powierzchnię maseczki. Nie mając innej drogi “ucieczki”, powietrze wydostaje się górą, skrapla i osadza na soczewkach okularowych.

Jednak mamy na to rewolucyjne rozwiązanie! HAYNE Mist
Co to jest HAYNE Mist?

HAYNE Mist Anti-Fog Lens Cleaner to najskuteczniejszy na rynku preparat chroniący soczewki okularowe przed zaparowaniem. Można go stosować do okularów korekcyjnych, ochronnych, przeciwsłonecznych i sportowych a także do gogli narciarskich, okularów pływackich i masek do nurkowania. HAYNE Mist jest bezpieczny w użytkowaniu - nie uszkadza powłok na soczewkach.


Jak używać HAYNE Mist?

HAYNE Mist Anti-Fog Lens Cleaner jest niezwykle łatwy w codziennym stosowaniu! 

1. Dokładnie umyj soczewki okularowe i odczekaj do pełnego wyschnięcia.
2. Spryskaj soczewki po obu stronach
3. Odczekaj 30 sekund.
4. Przetrzyj suchą ściereczką do czyszczenia okularów*
5. Gotowe!

__________

* do czyszczenia soczewek okularowych polecamy stosowanie ściereczek wykonanych z miękkiej mikrofazy (np. TAKICH


W porównaniu do innych płynów przeciw parowaniu dostępnych na rynku, HAYNE Mist to potwierdzona skuteczność i wysoka wydajność stosowania. Jedno użycie płynu przeciw parowaniu pozwala utrzymać czyste i odporne na parowanie soczewki okularowe zaskakująco długo!


Z HAYNE Mist Anti-Fog Lens Cleaner efekt szybkiego odparowywania utrzymuje się nawet 3 dni!
Gdzie kupić HAYNE Mist?


Płyn HAYNE Mist Anti-Fog Lens Cleaner możesz kupić w najlepszych polskich salonach optycznych. Udaj się do najbliższego salonu lub zadzwoń i zapytaj, czy Twój Optyk wie, jak skutecznie chronić soczewki okularowe przed zaparowaniem. 


Ile kosztuje HAYNE Mist?


Hayne Polska Sp. z o.o. jest hurtownią i nie prowadzi sprzedaży detalicznej płynów przeciw parowaniu okularów HAYNE Mist Lens Cleaner. Cenę płynu ustala jego dystrybutor.


HAYNE Mist w Twoim Salonie Optycznym

Skorzystaj z oferty dla salonów optycznych i zamów dla swoich Klientów sprawdzone produkty linii HAYNE Mist Anti-Fog Lens Cleaner